Alexandra Daddario piękną kochanką

Alexandra Daddario piękną kochanką
ZOBACZ GALERIĘ Alexandra Daddario piękną kochanką

Alexandra Daddario piękną kochanką

Alexandra Daddario zagra u boku Ginnifer Goodwin i Lucy Liu w czarnej komedii "Why Women Kill".

Serial "Why Women Kill" opowie o trzech kobietach żyjących w trzech rożnych dekadach. Gospodyni domowa będzie reprezentować lata 60., bywalczyni salonów pojawi się w latach 80., a wzięta prawniczka w 2018 roku. Każda z nich będzie się zmagała z własną pozycją w małżeństwie. Serial pokaże jak kobiety zmieniły się na przestrzeni lat, a jak nie zmieniła się ich reakcja na zdradę.

Ginnifer Goodwin zagra bohaterką z lat 60. Lucy Liu sportretuje kobietę z lat 80.

Reid Scott zagra męża bohaterki żyjącej we współczesności. Opisywany jako dobroduszny i pełen poczucia humoru pisarz jest też pełen podziwu dla swojej nieustraszonej małżonki, Taylor. Eli, bo tak ma na imię, jest zadowolony z ich bezpruderyjnego podejścia do związku do czasu, gdy żona zaprasza swoją kochankę lesbijkę na weekend do domu. Alexandra Daddario zagra właśnie kochankę.

Za cykl odpowiada Marc Cherry ("Gotowe na wszystko"). Seria powstaje dla CBS.

Alexandra Daddario zagrała ostatnio w filmach "Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz", "Dom wygranych" czy "Baywatch: Słoneczny patrol".

OSTATNIE

17.09.2019
W sieci pojawił się fragment filmu "Ad Astra" z Bradem Pittem w roli głównej. więcej
17.09.2019
Issa Rae zajmie się produkcją nowej wersji filmu "Desperatki". więcej
17.09.2019
Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędą się przedpremierowe pokazy obrazu "(Nie)znajomi", a także spotkanie z twórcami. Tymczasem Dawid Podsiadło, który jest jednym z koproducentów "(Nie)znajomych", zaprasza do obejrzenia wideo z - jak to ujął - największym spojlerem wszech czasów. więcej
17.09.2019
Aktorka i piosenkarka Mandy Moore opublikowała pierwszą nową piosenkę od 10 lat. więcej
17.09.2019
W sieci pojawił się trailer serialu Netfliksa "Życie z samym sobą" ("Living With Yourself") z Paulem Ruddem w podwójnej roli głównej. więcej