Alexandra Jiménez i Miki Esparbé jadą do Berlina

Alexandra Jiménez i Miki Esparbé jadą do Berlina
ZOBACZ GALERIĘ Alexandra Jiménez i Miki Esparbé jadą do Berlina

Alexandra Jiménez i Miki Esparbé jadą do Berlina

W sieci pojawił się polski zwiastun filmu "Berlin, Barcelona".

Opowieść o współczesnych 30-latkach i przyjaźni wystawionej na ciężką próbę. W filmie występują najpopularniejsze w Hiszpanii gwiazdy ekranu: Alexandra Jiménez ("La zona", "Jak być normalną"), Miki Esparbé ("Jednooki król", "Jak być normalną") czy Bruno Sevilla ("Trudno powiedzieć: żegnaj", "Prawdziwa historia rodu Borgiów").

Film wyprodukowała Isabel Coixet ("Życie ukryte w słowach", "Moje życie beze mnie", "Księgarnia"), a za reżyserię odpowiada jedna z najciekawszych hiszpańskich twórczyń młodego pokolenia, Elena Trapé.

Dramat obyczajowy koncentrujący się wokół paczki bliskich przyjaciół. Comas, Olivia, Eloy oraz Guille znają się od liceum, zawsze trzymali się razem. Jednak kiedy Comas przeprowadził się z Barcelony do Berlina, nie mają już okazji do częstych spotkań. Z okazji 35 urodzin Cosmy, udają się do Berlina, aby złożyć mu niespodziewaną wizytę.

Powitanie ze strony dawno niewidzianego przyjaciela nie jest jednak takie, jakiego się wszyscy spodziewali. W trakcie weekendu nierozerwalna zdawałoby się więź łącząca całą piątkę zostaje wystawiona na ciężką próbę.

Przyjaciele odkrywają, że czas i odległość mogą wszystko zmienić...

W kinach od 5 kwietnia 2019.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej