Alfre Woodard u boku Luke'a Cage'a

Alfre Woodard dołączyła do obsady serialu "Luke Cage".

Platforma Netflix w 2016 roku zaprezentuje serial na podstawie zeszytów "Luke Cage, Hero For Hire" Marvela. Projekt nadzorować będzie Cheo Hodari Coker ("Almost Human", "Ray Donovan"). Napisze on też scenariusz dwóch pierwszych odcinków. W roli głównej wystąpi Mike Colter, który postać tę sportretuje także w serialach "A.K.A. Jessica Jones" i "The Defenders".

Luke Cage to były członek ulicznego gangu, który został wrobiony przez kumpli i trafia do więzienia. Tutaj zgłasza się na ochotnika do eksperymentów medycznych, w wyniku których staje się supermocarzem z kuloodpornym organizmem. Po wyjściu z więzienia zostaje bohaterem do wynajęcia.

W roli tytułowej wystąpi Mike Colter. Teraz dołączyła do niego Alfre Woodard, która wcieli się w Minettę, wpływową panią polityk, mającą wpływ na głównego bohatera.

Woodard ostatnio wystąpiła w serialach "State of Affairs" oraz "The Last Ship".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej