Alicia Vikander córką króla moczarów

Alicia Vikander córką króla moczarów
ZOBACZ GALERIĘ Alicia Vikander córką króla moczarów

Alicia Vikander córką króla moczarów

Alicia Vikander zagra główna rolę w nowym filmie Mortena Tylduma ("Gra tajemnic"), "The Marsh King's Daughter".

Dzieło będzie adaptacją powieści "Córka króla moczarów" Karen Dionne. Scenariusz piszą Elle Smith i Mark L. Smith ("Zjawa").

Alicia Vikander zagra Helena Petterier, która na pozór wiedzie idealne życie z kochającym mężem i młodą córką. Kobieta skrywa jednak szokującą tajemnicę. Jej matka za młodu została porwana, a ona sama jest córką oprawcy. Przez 12 lat żyła pod opieką i kontrolą ojca/porywacza dopóki ten nie został złapany.

- Helena Pelletier potrafi polować na zwierzęta i wytropić każdy ślad - czytamy w opisie wydawcy książki. Nauczyła się tego od ojca, z którym dorastała w całkowitym odosobnieniu w domku na trzęsawiskach. Mężczyzna był jej bohaterem, wzorem do naśladowania i idolem – do czasu, gdy zaczęła sobie uświadamiać, że obie z matką są na bagnach więzione, a ojciec kontroluje całe ich życie. Teraz, piętnaście lat później ojciec ucieka z pilnie strzeżonego więzienia i ukrywa się gdzieś pośród moczarów. Helena ma jedno zadanie: dopaść ojca, zanim on dopadnie ją.

Od 6 kwietnia Alicię Vikander będzie można oglądać w roli Lary Croft w nowym obrazie "Tomb Raider".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej