Allen kręci w Rzymie

Woody Allen rozpoczął właśnie kręcenie zdjęć do swojego najnowszego filmu. Akcja rozgrywa się w Rzymie.

Pierwsze ujęcia zostały zrobione m.in. przy Termach Karakalli i przy Koloseum, w sumie do zdjęć słynny reżyser planuje wykorzystać 69 rzymskich lokalizacji.
Obraz nosi tytuł roboczy "Bop Decameron", a w rolach głównych będzie można zobaczyć Penelope Cruz, która już przyjechała do Rzymu wraz z mężem Javierem Bardemem i ich półrocznym synkiem, a także Aleca Baldwina i Ellen Page.
W filmie zagra też zyskujący popularność dzięki filmowi "Social Network" Jesse Eisenberg. Ten 27-letni aktor zna doskonale język polski - jego rodzice pochodzą ze Szczecina.
Podobno pierwszy miesiąc pobytu w Wiecznym Mieście w dużej mierze upłynął Allenowi na oficjalnych spotkaniach, nie wyłączając wizyty u Giorgio Napolitano, prezydenta Włoch. Jest to o tyle dziwne, że ekscentryczny reżyser zwykle unikał wszelkich spotkań towarzyskich i wiele razy podkreślał, że za nimi nie przepada.
Jak zauważa dziennik "La Stampa", wszyscy chcieli przyjąć u siebie Allena, wyłamał się jedynie Watykan, który nie przysłał zaproszenia.


Agencja ONS

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej