Allen znowu zagra

76-letni Woody Allen wystąpi w niezależnym filmie Johna Turturro zatytułowanym "Fading Gigolo".

Obraz będzie opowiadał o dwójce przyjaciół, którzy postanawiają zarabiać jako panowie do towarzystwa. Wywołują tym samym spore zamieszanie wśród lokalnej społeczności chasydzkich Żydów.


Autorem scenariusza i zarazem reżyserem będzie John Turturro, który zagra też - obok Allena - jedną z głównych ról. W filmie wystąpią także Sharon Stone i znana z serialu "Współczesna rodzina" Sofia Vergara. Wcielą się one w potencjalne klientki: poszukującą przygód panią domu (Vergara) oraz lekarkę dermatologa (Stone), które postanawiają skorzystać z usług oferowanych przez Johna Turturro. Nie wiadomo jeszcze, jaka aktorka zagra postać żydowskiej wdowy, która stanie się obiektem uczuć ze strony Allena.


Zdjęcia rozpoczną się w Nowym Jorku w kwietniu tego roku. Producentem będzie Jeffrey Kusama-Hinte.


Ostatni raz Woody Allen wystąpił w nie swoim filmie 12 lat temu, w wyreżyserowanym przez Alfonsa Arau "Darze z nieba", zaś na planie swojej własnej produkcji pojawił się w 2006 roku w komedii kryminalnej "Scoop - Gorący temat". Obecnie reżyser kończy pracę nad obrazem "Nero Fiddled", do którego napisał scenariusz i w którym również zagrał, u boku Jesse Eisenberga, Penelope Cruz i Ellen Page.


http://news.moviefone.com

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej