Amazon szykuje się na wojnę Barbie z transformersami

Rywalizacja między gigantami rynku zabawek będzie tematem nowego serialu, nad którym pracuje Amazon.

Seria opowiadać będzie o wojnie między gigantami rynku zabawek - Hasbro, twórcami G.I. Joe, transformersów i kucyków Pony oraz producenta Barbie, czyli Mattel. Cykl zatytułowany "Toy Wars" opowiadać będzie o rywalizacji firm w latach 80. i 90.

W projekt zaangażowali się Josh Gad i Josh Schwartz, który odpowiadać będą za scenariusz razem z Ryanem Dixonen oraz Seth Gordon, który stanie za kameą. Ponadto Gad wystąpi w cyklu, a Schwartz pełnić będzie rolę showrunnera.

Serial powstanie na podstawie książki "Toy Wars: The Epic Struggle Between G.I. Joe, Barbie, and the Companies that Make Them". Autorem jest dziennikarz i pisarz G. Wayne Miller, który przez pięć lat rozmawiał z pracownikami Hasbro, a także miał wstęp na ich spotkania. W książce pojawia się wiele prawdziwych osób jak Steven Spielberg czy George Lucas.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej