Amber Tamblyn nie opuści "Dwóch i pół"

Amber Tamblyn zagości na stałe w serialu "Dwóch i pół".

Jakiś czas temu twórcy cyklu informowali, że w serialu pojawi się nowa postać żeńska. Wyczekiwaną bohaterką okazała się lesbijka Jenny (Tamblyn), córka świętej pamięci Charliego Harpera, która po latach pragnie odszukać ojca i rozpocząć karierę aktorską w LA. Kiedy puka do drzwi ojca, dowiaduje się, że ten niestety nie żyje, a w jego domu mieszkają Walden Schmidt (Kutcher) oraz jej wuj, Alan (Jon Cryer). Dziewczyna postanawia zamieszkać z nowo poznanymi mężczyznami.

Z początku Tamblyn podpisała kontrakt na pięć odcinków, ale najwidoczniej spodobała się producentom, bo właśnie otrzymała stałą rolę w serialu. Aktorka pojawiła się w pierwszym odcinku jedenastego sezonu "Dwóch i pół", który amerykańska telewizja wyemitowała 26 września.

Amber Tamblyn znana jest przede wszystkim z roli Marthy M. Masters w serialu "Dr House" oraz z filmów "127 godzin" i "Django".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej