"American Horror Story: Cult" z pierwszym zwiastunem

"American Horror Story: Cult" z pierwszym zwiastunem
ZOBACZ GALERIĘ "American Horror Story: Cult" z pierwszym zwiastunem

"American Horror Story: Cult" z pierwszym zwiastunem

Dzień po premierze czołówki "American Horror Story: Cult" twórcy przedstawili pierwszy zwiastun nowego sezonu antologii Ryana Murphy'ego.

Wideo, które obejrzeć można na YouTube, pozwoli fanom cyklu na dokonanie dokładnej analizy i snucie różnorakich spekulacji. Wiele tu szczegółów, postaci, miejsc i sytuacji. Wątek polityczny będzie tylko punktem wyjścia - potem dziać się będzie coraz straszniej.

Przypomnijmy, że nowy sezon nawiązywać będzie do ostatniej kampanii i rywalizacji między Donaldem Trumpem a Hillary Clinton. Twórca cyklu, Ryan Murphy, uściślił jednak, że na ekranie nie zobaczymy kandydatów Republikanów i Demokratów.

W obsadzie znaleźli się Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Alison Pill, Colton Haynes i Adina Porter. Ryan Murphy zapowiedział też, że wróci postać przerażającego klauna. Ponadto angaż otrzymała Lena Dunham ("Dziewczyny").

Premierę "American Horror Story: Cult" wyznaczono na 5 września.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej