"American Horror Story" po raz siódmy

Raczej nikogo nie zaskoczy decyzja stacji FX. Powstanie siódmy sezon produkcji "American Horror Story".

"American Horror Story" to jeden z popularniejszych w ostatnich latach seriali. Ceniony za nieprzewidywalność, kreatywność i artystyczne bogactwo cykl zdobył 4 nagrody Emmy. Każdy sezon "American Horror Story" to nowe miejsce, inne czasy, inni bohaterowie, ale - w większości - ci sami aktorzy, wspierani przez gościnnie występujące gwiazdy.

Niewykluczone, iż powstanie też ósmy, sekretny sezon. - Pracuję ze scenarzystą nad sezonem, o którym wiemy tylko my - ujawnił twórca cyklu grozy, Ryan Murphy. - Nie wiem, kiedy trafi na antenę, ale to pewnego rodzaju eksperyment. Inne podejście - jedna osoba pisze wszystkie odcinki.

Szósta odsłona, o podtytule "Roanoke", zadebiutowała w połowie września. W obsadzie znaleźli się Lady Gaga, Kathy Bates, Sarah Paulson, Cuba Gooding Jr., Lily Rabe, André Holland, Denis O'Hare, Wes Bentley, Evan Peters, Cheyenne Jackson i Angela Bassett.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej