Amerykanie wolą domowe zwierzaki od pogromców duchów

Amerykanie wolą domowe zwierzaki od pogromców duchów
ZOBACZ GALERIĘ Amerykanie wolą domowe zwierzaki od pogromców duchów

Amerykanie wolą domowe zwierzaki od pogromców duchów

Animacja "Sekretne życie zwierzaków domowych" ("The Secret Life of Pets") utrzymała się na szczycie amerykańskiego box office'u.

Dzieło zarobiło kolejne 50 milionów dolarów, powstrzymując przed debiutem na najwyższej pozycji komedii "Ghostbusters. Pogromcy duchów".

W nowej wersji filmu w rolach głównych występują kobiety - Leslie Jones jako Patty Tolan, tropicielka duchów i historyk, Melissa McCarthy jako Abby Yates, naukowiec specjalizująca się w badaniach paranormalnych, specjalistka od pułapek, Kristen Wiig jako Erin Gilbert, fizyk i wojowniczka oraz Kate McKinnon jako Jillian Holtzmann, inżynier nuklearny i ekspert od sprzętu bojowego. Obraz w reżyserii Paula Feiga zarobił po pierwszym weekendzie w USA 46 milionów dolarów.

Druga i ostatnia nowość top 10 to "The Infiltrator". Bryan Cranston wciela się w agenta federalnego Roberta "Boba" Mazura, który pod przykrywką ma zinfiltrować organizację przestępczą Pablo Escobara. Mężczyzna udaje biznesmena Boba Musellę, który zajmuje się praniem brudnych pieniędzy. W misji pomaga mu impulsywny agent Emir Abreu (John Leguizamo). W zespole jest jeszcze młoda agentka, która udaje narzeczoną Muselli - Kathy Ertz (Diane Kruger). Mazurowi udaje się zaprzyjaźnić z jednym z głównych szefów Escobara - Roberto Alcano (Benjamin Bratt). Śledztwo, w którym najdrobniejszy błąd może kosztować życie, doprowadza jednak do najbardziej spektakularnych wyników w historii FBI. Film, w reżyserii Brada Furmana, przyniósł 5,3 miliona dolarów, co zagwarantowało 8. lokatę.

Oto pełne zestawienie:
1. "Sekretne życie zwierzaków domowych" - 50,6 miliona dolarów
2. "Ghostbusters. Pogromcy duchów" - 46 milionów dolarów
3. "Tarzan: Legenda" - 11,1 miliona dolarów
4. "Gdzie jest Dory?" - 11 milionów dolarów
5. "Randka na weselu" - 7,5 miliona dolarów
6. "Noc oczyszczenia: Czas wyboru" - 6,1 miliona dolarów
7. "Central Intelligence" - 5,3 miliona dolarów
8. "The Infiltrator" 5,3 miliona dolarów
9. "BFG: Bardzo Fajny Gigant" - 3,7 miliona dolarów
10. "Dzień Niepodległości: Odrodzenie" - 3,5 miliona dolarów

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej