Amerykańska sielanka Ewana McGregora

Ewan McGregor zagra główną rolę w adaptacji powieści "Amerykańska sielanka" ("American Pastoral") Philipa Rotha.

Akcja książki toczy się na prowincji w niespokojnych latach wojny wietnamskiej, kiedy został zakwestionowany mit "amerykańskiego sukcesu". Głównym bohaterem jest Seymour "Swede" Levov, legendarny sportowiec miejscowej szkoły średniej i przykładny mąż i ojciec. Jego idealny świat burzy się, kiedy okazuje się, że jego ukochana córka Mary jest rewolucyjną terrorystką, negującą wszystkie wartości, jakie bohater starał się krzewić u swoich dzieci.

W postać Swede'a wcieli się właśnie Ewan McGregor. Ekranizacji nagrodzonego Pulitzerem dzieła z 1997 roku podejmie się Phillip Noyce. Scenariusz pisze John Romero.

Zdjęcia rozpoczną się na początku 2015 roku.

Ewana McGregora w epizodycznej roli ostatnio można było zobaczyć w komedii "Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie", a wcześniej w dramacie "Sierpień w hrabstwie Osage".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej