Amy Schumer nie będzie Barbie

Amy Schumer nie będzie Barbie
ZOBACZ GALERIĘ Amy Schumer nie będzie Barbie

Amy Schumer nie będzie Barbie

Amy Schumer wycofała się z udziału w filmie zainspirowanym popularną lalką firmy Mattel, Barbie. Powodem jest napięty grafik aktorki.

- Z przykrością muszę powiedzieć, że nie jestem już związana z "Barbie" z powodu konfliktu harmonogramów - przyznała komik. - Ten film jest wielce obiecujący, a Sony i Mattel byli wspaniałymi partnerami.

Aktorka miała zagrać wyrzutka, żyjącego w świecie doskonałych lalek Barbie, które trafiają do prawdziwego świata. Tam inny wygląd bohaterki staje się jej atutem. Obraz ma być współczesnym komentarzem dotyczącym piękna, feminizmu i tożsamości. Komediowa produkcja ma przywoływać na myśl klasyki "Plusk" czy "Duży".

Premiera planowana jest na 29 czerwca 2018 roku.

Lalka Barbie, stworzona na podstawie projektu Ruth Handler, zadebiutowała na rynku w marcu 1959 roku. Blondwłosa plastikowa piękność, której pełne imię brzmi Barbara Millicent Roberts, od ponad pół wieku wiedzie sielankowy, dostatni żywot u boku ukochanego Kena oraz przyjaciółki Teresy.

Amy Schumer ostatnio można było podziwiać w komedii "Wykolejona". Artystka ma też składający się ze skeczów, występów stand-upowych i wywiadów program "Inside Amy Schumer". W maju do kin trafi komedia "Babskie wakacje" z Shummer i Goldie Hawn w rolach głównych.
Tagi: Amy Schumer

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej