Amy Schumer w szpitalu, ominie ją premiera "Jestem taka piękna"

Amy Schumer w szpitalu, ominie ją premiera "Jestem taka piękna"
ZOBACZ GALERIĘ Amy Schumer w szpitalu, ominie ją premiera "Jestem taka piękna"

Amy Schumer w szpitalu, ominie ją premiera "Jestem taka piękna"

Amy Schumer trafiła do szpitala z powodu infekcji nerki.

Amerykańska aktorka miała się pojawić w Londynie na premierze komedii "Jestem taka piękna". Zamiast tego trafiła do szpitala z powodu infekcji nerki.

- Dziękuję lekarzom i tym twardzielkom pielęgniarkom za opiekę - napisała Amy Schumer. - Wrzucam fotę bo wyglądam seksowanie jak diabli, ale jeszcze z tego powodu, że miałam lecieć do Londynu na premierę, ale lekarze mi zabronili. Bardzo mi przykro, bo lubię Londyn i w sumie cała Europe i fantastycznych ludzi (jedzenie).

Główną bohaterką komedii "Jestem taka piękna" jest Renee Bennett (w tej roli Amy Schumer) - przeciętna kobieta walcząca z brakiem pewności siebie i kompleksami. Pewnego dnia budzi się przekonana, że jest najpiękniejszą i najzdolniejszą kobietą na świecie. Z nowo zdobytą wysoką samooceną zaczyna beztroskie życie. W obsadzie znaleźli się również Michelle Williams, Emily Ratajkowski i Naomi Campbell. Premierę w Polsce wyznaczono na 29 czerwca.

Here’s what I’ve been up to this week. I was hospitalized for 5 days with a horrible kidney infection. I want to give a big thank you to the doctors, the bad ass nurses also my husband who’s name is, i want to say, Chris? and my sisters Kimby and mol who have been by my side the whole time. I wanted to share this with you because this is sexy as hell but mostly because I was meant to go to London for the opening of I Feel Pretty and my doctors have told me that’s a no go. I’m really disappointed selfishly to miss this trip because I love London and Europe in general and all the great people (food) there. But I need to put my health first. I am so grateful for all the support the movie is getting. I hope people check it out in England and everywhere else in the world. It’s sweet and fun and you will walk out feeling better. Which is something I hope to feel soon too.

Post udostępniony przez @ amyschumer

Tagi: Amy Schumer

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej