Anastasia na gorącej randce z Christianem Greyem

Do sieci trafił nowy klip promujący nadchodzący obraz "Ciemniejsza strona Greya" ("Fifty Shades Darker").

W zaprezentowanym fragmencie widzimy głównych bohaterów na randce. Jest jednak nie tyle romantycznie, co... Sami zobaczcie, co Ana i Christian robią w wytwornej restauracji i w windzie. Wideo, z piosenką Zayna i Taylor Swift w tle, dostępne jest tutaj.

Przypomnijmy, że sequel "Pięćdziesięciu twarzy Greya" ukazuje dalsze losy romansu Christiana Greya (Jamie Dornan) i Anastasii Steele (Dakota Johnson). W nowej odsłonie pojawia się Kim Basinger, która występuje jako Elena Lincoln. Kobieta, znana także jako "Pani Robinson", jest byłą kochanką i partnerką biznesową Greya. To właśnie ona wprowadziła Greya do środowiska BDSM.

Na ekranie pojawią się także Tyler Hoechlin, Luke Grimes, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Rita Ora, Bella Heathcote, Max Martini i Marcia Gay Harden, a także Eric Johnson, Fay Masterson i Robinne Lee.

Obraz trafi do kin 10 lutego 2017 roku.

Scenariusz sequeli (także "Nowego oblicza Greya") napisał Niall Leonard, prywatnie mąż autorki powieści E.L. James, która kieruje produkcją razem z Michaelem De Lucą i Daną Brunetti. Za kamerą stanął James Foley, który wcześniej pracował m.in. przy serialu "House of Cards". Jednocześnie powstawały obydwa filmy. "Nowe oblicze Greya" będzie miało premierę 9 lutego 2018.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej