André 3000 solo

Obydwaj panowie z OutKast zamierzają nagrać solowe płyty. Wcześniej o swych planach powiedział Big Boi, teraz karty odkrywa André 3000.

Muzyk, który naprawdę nazywa się André Benjamin rozpoczął prace nad albumem. Za produkcję odpowiadać będzie on sam we współpracy z Organized Noize, związanymi na stałe z OutKast. Efektów powinniśmy spodziewać się w przyszłym roku.

Artysta przegląda jednocześnie scenariusze w poszukiwaniu kolejnej roli filmowej. Jego ostatni popis na dużym ekranie, to kreacja w obrazie "Battle in Seattle".

Ostatnia pozycja w dyskografii duetu OutKast to soundtrack do filmu "Idlewild" z września 2006 roku. W lutym na ekrany kin w USA wejdzie komedia "Semi-Pro" w której artysta zagrał u boku Willa Ferrella i Woody'ego Harrelsona.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej