Andy Serkis nakręci "Venom 2"

Andy Serkis nakręci "Venom 2"
ZOBACZ GALERIĘ Andy Serkis nakręci "Venom 2"

Andy Serkis nakręci "Venom 2"

Potwierdzono, iż Andy Serkis stanie za kamerą drugiego filmu z cyklu "Venom".

Kilka dni temu po sieci krążyła wiadomość, że Andy Serkis jest kandydatem na na fotel reżysera razem z Travis Knight ("Bumblebee") oraz Rupert Wyatt ("Geneza planety małp"). Teraz wiadomo, że to na pewno on zajmie się reżyserią nowej komiksowej produkcji. Na Instagramie Serkisa znaleźć można jego zdjęcie z egzemplarzem "Venom: Lethal Protector #6" i podpis: "to naprawdę się dzieje".

Andy Serkis zyskał sławę rolami w których... nie było go widać. Zagrał bowiem Golluma we "Władcy Pierścieni" czy Cezara w cyklu o "Planecie Małp". W 2018 roku wyreżyserował film "Mowgli: Legenda dżungli".

Venom, na co dzień dziennikarz Peter Brock, zyskuje nadludzkie moce dzięki zainfekowaniu pochodzącym z obcej planety mikroorganizmem. Potężny antybohater przyjmuje z czasem rolę obrońcy uciśnionych. W filmie z 2018 roku zagrali Tom Hardy (w roli głównej), Michelle Williams, Riz Ahmed, Jenny Slate i Woody Harrelson. Reżyserią filmu "Venom" zajął się Ruben Fleischer. Scenariusz napisali Scott Rosenberg ("Jumanji") i Jeff Pinkner (Niesamowity Spider-Man 2"). Produkcja przyniosła 855 milionów dolarów na całym świecie.

Tagi: Andy Serkis

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej