Angela Lansbury z Marry Poppins

Angela Lansbury, gwiazda serialu "Napisała: Morderstwo", oficjalnie dołączyła do obsady filmu "Mary Poppins Returns".

Przypomnijmy, że akcja nowego obrazu Roba Marshalla (artysta weźmie na siebie zarówno reżyserskie, jak i producenckie obowiązki) ma rozgrywać się w Londynie, 25 lat po wydarzeniach z oryginalnego kinowego dzieła z Julie Andrews w roli głównej. Produkcja przedstawi dalszą historię magicznej niani, która zajmuje się rodziną Banksów.

Emily Blunt wcieli się w Mary Poppins, a Lin-Manuel Miranda zagra nową postać imieniem Jack. Meryl Streep wystąpi w roli kuzynki tytułowej bohaterki, Topsy. Emily Mortimer i Ben Whishaw pojawią się jak w rodzeństwo Banksów - Jane i Michaela - czyli dzieci, którymi opiekowała się słynna niania. Colin Firth zagra Williama Weatheralla Wilkinsa, szefa banku Fidelity Fiduciary Bank.

Udział potwierdził też znany z oryginału z 1964 roku Dick Van Dyke. Teraz dołączyła Angela Lansbury, która wcieli się w postać zwaną Balloon Lady.

Marc Shaiman komponuje muzykę. Scenariusz pisze David Magee. Premiera planowana jest na 25 grudnia 2018 roku.

Angela Lansbury na koncie ma udział w filmach "Niania" czy "Przeżyliśmy wojnę". Użyczyła też głosu w animacji Disneya "Piękna i bestia" z 1991 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej