Angelina Jolie dba o uczucia Jennifer Aniston

Angelina Jolie dba o uczucia Jennifer Aniston
ZOBACZ GALERIĘ Angelina Jolie dba o uczucia Jennifer Aniston

Angelina Jolie dba o uczucia Jennifer Aniston

James Haven, brat Angeliny Jolie, twierdzi, że jego siostra nie spotkała się z Jennifer Aniston na przed galą rozdania Oscarów bo nie chciała ranić uczuć byłej żony Brada Pitta.

Gwiazda serialu "Przyjaciele" miała stanąć twarzą w twarz z Bradem Pittem oraz jego nową partnerką, na charytatywnym przyjęciu zorganizowanym na dzień przed oscarową ceremonią. Aniston pojawiła się na bankiecie, Jolie spędziła jednak wieczór prezentując krągły brzuch na gali rozdania nagród Film Independent's Spirit, potwierdzając tym samym plotki o kolejnej ciąży. Podczas gdy wszyscy dookoła sugerują, że Jolie chciała zrobić na złość Aniston, James Haven przekonuje, że to wersja daleka od prawdy.

- Angelina to bardzo silna, ale i wrażliwa kobieta - tłumaczy brat aktorki. - Kiedy w grę wchodzą uczucia innych jest szczególnie ostrożna. Woli usunąć się w cień, niż kogoś ranić. Mówię tu o konkretnej osobie - o byłej żonie Brada.

Jennifer Aniston pracuje w tej chwili na planie filmu "Traveling" w reżyserii Brandona Campa. 6 czerwca 2008 roku na polskie ekrany trafi obraz "Wanted" z Angeliną Jolie w jednej z głównych ról. Także w tym roku będziemy mogli podziwiać Brada Pitta w filmie "Zniszczyć po przeczytaniu" braci Coen.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej