Angelina Jolie dba o uczucia Jennifer Aniston

Angelina Jolie dba o uczucia Jennifer Aniston
ZOBACZ GALERIĘ Angelina Jolie dba o uczucia Jennifer Aniston

Angelina Jolie dba o uczucia Jennifer Aniston

James Haven, brat Angeliny Jolie, twierdzi, że jego siostra nie spotkała się z Jennifer Aniston na przed galą rozdania Oscarów bo nie chciała ranić uczuć byłej żony Brada Pitta.

Gwiazda serialu "Przyjaciele" miała stanąć twarzą w twarz z Bradem Pittem oraz jego nową partnerką, na charytatywnym przyjęciu zorganizowanym na dzień przed oscarową ceremonią. Aniston pojawiła się na bankiecie, Jolie spędziła jednak wieczór prezentując krągły brzuch na gali rozdania nagród Film Independent's Spirit, potwierdzając tym samym plotki o kolejnej ciąży. Podczas gdy wszyscy dookoła sugerują, że Jolie chciała zrobić na złość Aniston, James Haven przekonuje, że to wersja daleka od prawdy.

- Angelina to bardzo silna, ale i wrażliwa kobieta - tłumaczy brat aktorki. - Kiedy w grę wchodzą uczucia innych jest szczególnie ostrożna. Woli usunąć się w cień, niż kogoś ranić. Mówię tu o konkretnej osobie - o byłej żonie Brada.

Jennifer Aniston pracuje w tej chwili na planie filmu "Traveling" w reżyserii Brandona Campa. 6 czerwca 2008 roku na polskie ekrany trafi obraz "Wanted" z Angeliną Jolie w jednej z głównych ról. Także w tym roku będziemy mogli podziwiać Brada Pitta w filmie "Zniszczyć po przeczytaniu" braci Coen.

OSTATNIE

08.04.2020
Stacja HBO zaprezentowała zwiastun komediowego serialu autorstwa Vicky Jones "Ucieczka". więcej
08.04.2020
Zespół i przyjaciele Teatru Ateneum w podziękowaniu dla wszystkich zaangażowanych w walkę z koronawirusem przygotowali wyjątkową wersję piosenki "Jeszcze w zielone gramy". więcej
08.04.2020
Adam Sandler i Jimmy Fallon opublikowali instruktażową piosenkę "Don't Touch Grandma". więcej
07.04.2020
Léa Seydoux twierdzi, że nowy Bond to wyciskacz łez. więcej
07.04.2020
Cardi B pojawiła się w programie platformy Quibi "Skrrt with Offset". więcej