Angelina Jolie o życiu w czasach reżimu

Angelina Jolie o życiu w czasach reżimu
ZOBACZ GALERIĘ Angelina Jolie o życiu w czasach reżimu

Angelina Jolie o życiu w czasach reżimu

W sieci pojawił się kolejny zwiastun nowego filmu w reżyserii Angeliny Jolie - "Najpierw zabili mojego ojca" ("First They Killed My Father").

Produkcja, którą Jolie nakręciła dla Netfliksa, powstała na podstawie powieści pochodzącej z Kambodży aktywistki i pisarki - Loung Ung. Bohaterką jest kobieta, która przeżyła brutalny reżim Czerwonych Khmerów, podczas którego zamordowano 1,5 miliona ludzi. Na ekranie śledzimy to, co przydarzyło jej się, gdy była jeszcze dzieckiem. Jolie nie tylko film wyreżyserowała, ale razem z Loung Ung napisała jego scenariusz.

W zwiastunie, który pojawił się na YouTube, możemy przyjrzeć się losom dziewczynki (Sareum Srey Moch). Fragmentom filmu towarzyszą pochwały z pierwszych recenzji produkcji. Wedle IndieWire to "najlepszy film Angeliny Jolie".

W produkcji filmu hollywoodzką gwiazdę wspierał kambodżański filmowiec, Rithy Panh. To już czwarty pełnometrażowy obraz fabularny Jolie. Wcześniej wyreżyserowała takie filmy, jak "Kraina miodu i krwi", "Niezłomny" i "Nad morzem".

Przypomnijmy, że aktorka ma pochodzącego z Kambodży adoptowanego syna Maddoksa.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej