Angelina Jolie, Quentin Tarantino oraz David Bowie mówią czemu są kreatywni

Angelina Jolie, Quentin Tarantino oraz David Bowie mówią czemu są kreatywni
ZOBACZ GALERIĘ Angelina Jolie, Quentin Tarantino oraz David Bowie mówią czemu są kreatywni

Angelina Jolie, Quentin Tarantino oraz David Bowie mówią czemu są kreatywni

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Dlaczego jesteśmy kreatywni?", który wejdzie do kin 16 listopada 2018.

Film "Dlaczego jesteśmy kreatywni?" zabierze widzów w podróż po najciekawszych umysłach tego świata. David Bowie, Quentin Tarantino, Dalajlama, Spike Lee, Jim Jarmusch, Pedro Almodovar czy Ennio Morricone zdradzą intymne sekrety swojej twórczości. Wyjaśnią, też jak tworzą dzieła, które wszyscy kochamy.

Reżyser Hermann Vaske poświęcił trzydzieści lat życia zadając to pytanie pięćdziesięciu najpopularniejszym i najbardziej utalentowanym artystom, naukowcom, politykom i pisarzom, laureatom Oscarów i nagród Grammy. I wszyscy mu odpowiedzieli.

Podczas swojej niezwykłej filmowej podróży spotka się z największymi postaciami współczesnej kultury i popkultury. To oni mają dziś największy wpływ na to, co oglądamy, czego słuchamy, w co się ubieramy i jak myślimy. Poznamy odpowiedzi inspirujące, niektóre być może szokujące, ale też takie, które potrafią odmienić życie. Połączone stworzą fascynujący portret kilku pokoleń najbardziej wpływowych ludzi świata, zawarty w jednym z najbardziej oryginalnych filmów ostatnich lat.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej