Angelina Jolie słonicą

Angelina Jolie słonicą
ZOBACZ GALERIĘ Angelina Jolie słonicą

Angelina Jolie słonicą

Była tygrysicą i rybką skrzydlicą, teraz zostanie małą słonicą. Mowa o Angelinie Jolie, która otrzymała rolę w nowej animacji.

Gwiazda weźmie udział w realizacji filmu "The One and Only Ivan". Nowa produkcja Disneya powstanie na podstawie tak samo zatytułowanej książki dla dzieci, którą napisała K.A. Applegate a zilustrowała Patricia Castelao. Bohaterem jest goryl od wielu lat mieszkający... w centrum handlowym. Ivan, bo tak ma na imię, większość czasu spędza na wystawie, gdzie jest oglądany przez ludzi odwiedzających sklepy. Sam Ivan jednak nie marnuje czasu i też obserwuje ludzi. Jego życie wypełnione myślami o programach telewizyjnych oraz rozważaniami dotyczącymi sztuki (jak oddać smak mango na obrazie?) ulegnie drastycznym zmianom, gdy pozna malutką słonicę sierotę.

Angelina Jolie wcieli się właśnie w małą słonicę, Stellę.

Thea Sharrock ("Zanim się pojawiłeś") stanie za kamerą, a kręcić będzie na podstawie scenariusza Mike'a White'a ("Szkoła rocka"). Jolie nie tylko użyczy głosu słonicy, ale i zajmie się produkcją filmu razem z Allison Shearmur.

Autorka książki K.A. Applegate podczas pisania inspirowała się swoimi spotkaniami z prawdziwym gorylem, który 27 lat życia spędził jako maskotka w centrum handlowym.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej