Angelinę Jolie można zastąpić?

Angelinę Jolie można zastąpić?
ZOBACZ GALERIĘ Angelinę Jolie można zastąpić?

Angelinę Jolie można zastąpić?

Angelina Jolie nie jest jedyną aktorką, którą widzowie chcieliby oglądać we kinie akcji. Jeśli gwiazda wycofa się z najnowszego projektu, thrillera szpiegowskiego "Edwin A. Salt", będzie ją miał kto zastąpić.

Przypomnijmy, iż aktorka zadeklarowała niedawno, że zastąpi na planie thrillera Toma Cruise'a, który pierwotnie miał się wcielić w postać agenta CIA podejrzanego o szpiegostwo na rzecz Rosji. Bohater, zamieszany w spisek mający na celu zabicie prezydenta, musi salwować się ucieczką, jednocześnie próbując oczyścić się z zarzutów.

Producenci zdecydowali się zmienić płeć centralnej postaci, w związku z czym zmieniony zostanie tytuł produkcji oraz szczegóły historii. Konieczne poprawki naniesie scenarzysta projektu, Kurt Wimmer. Za kamerą dzieła stanie Phillip Noyce. Za produkcję odpowiadać będą Lorenzo di Bonaventura i Sunil Perkash. Zdjęcia mają rozpocząć się w lutym przyszłego roku.

Tymczasem według plotkarskich magazynów matka szóstki dzieci chce wycofać się z udziału w projekcie i zająć wychowaniem potomków. Istnieje zatem prawdopodobieństwo, że centralną postać zagra mężczyzna. Wśród głównych kandydatów znalazł się Will Smith. Producenci rozważają również powierzenie roli Reese Witherspoon.

Jolie wystąpiła niedawno w obrazie "Changeling" Clinta Eastwooda.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej