"Anioły w Ameryce" z Andrew Garfieldem i Nathanem Lane'em

"Anioły w Ameryce" z Andrew Garfieldem i Nathanem Lane'em
ZOBACZ GALERIĘ "Anioły w Ameryce" z Andrew Garfieldem i Nathanem Lane'em

"Anioły w Ameryce" z Andrew Garfieldem i Nathanem Lane'em

Nowa wersja klasycznej już sztuki - "Anioły w Ameryce" ("Angels in America") - doczekała się gwiazdorskiej obsady. Główne role przyjęli Andrew Garfield i Nathan Lane.

"Angels in America" to opowieść o Ameryce lat 80. i problemie AIDS. Nagrodzona Pulitzerem sztuka Tony'ego Kushnera doczekała się nie tylko inscenizacji (najsłynniejsza powstała w 1993 roku w reżyserii George'a C. Wolfego), ale i miniserialu HBO, którego reżyserią zajął się Mike Nichols i w którym zagrali m.in. Al Pacino, Meryl Streep, Mary-Louise Parker i Jeffrey Wright.

Teraz nową wersję sceniczną przygotował brytyjski National Theatre. Wkrótce spektakl trafi na Broadway. Wiosną 2018 roku znanego z kreacji Spider-Mana Andrew Garfielda oraz Nathana Lane'a ("Polowanie na mysz", "Królewna Śnieżka") oglądać będzie można na deskach Neil Simon Theater.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej