Aniston i Quaid w "Switch"

Jennifer Aniston i Dennis Quaid dołączyli do obsady prequla filmu Quentina Tarantino z 1997 roku zatytułowanego "Jackie Brown".

W filmie zagrają też John Hawkes, Yasiin Bey (znany wcześniej jako Mos Def) i Ty Burrell.


"Switch" będzie opowiadał o wydarzeniach, jakie miały miejsce 15 lat przed historią przedstawioną w "Jackie Brown" i podobnie jak film Tarantina będzie oparty na powieści Elmore'a Leonarda. Za kamerą stanie Dan Schecher. Produkcja ma ruszyć w maju.


Główną bohaterką dramatu kryminalnego "Switch" jest gospodyni domowa Mickey Dawson (Jennifer Aniston), która została porwana dla okupu przez Louisa Garę (John Hawkes) i Ordella Robbiego (Yasiin Bey), którzy właśnie opuścili więzienie. Jednak mąż, skorumpowany deweloper z Detroit (Dennis Quaid) postrzega uprowadzenie żony jako doskonałą okazję do pozbycia się jej i odmawia zapłacenia żądanej sumy pieniędzy. Porwana kobieta postanawia więc zatrudnić Garę i Robbiego w celu dokonania zemsty na małżonku.


Postacie Louisa Gary i Ordella Robbiego występowały w obrazie Tarantino "Jackie Brown". W ich role wcielili się odpowiednio Robert De Niro i Samuel J. Jackson.


Najnowszy film z Jennifer Aniston komedia "Wanderlust" wejdzie na ekrany polskich kin w marcu. Dennis Quaid wystąpił natomiast ostatnio w dramacie "The Words".


http://collider.com/

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej