Aniston i Quaid w "Switch"

Jennifer Aniston i Dennis Quaid dołączyli do obsady prequla filmu Quentina Tarantino z 1997 roku zatytułowanego "Jackie Brown".

W filmie zagrają też John Hawkes, Yasiin Bey (znany wcześniej jako Mos Def) i Ty Burrell.


"Switch" będzie opowiadał o wydarzeniach, jakie miały miejsce 15 lat przed historią przedstawioną w "Jackie Brown" i podobnie jak film Tarantina będzie oparty na powieści Elmore'a Leonarda. Za kamerą stanie Dan Schecher. Produkcja ma ruszyć w maju.


Główną bohaterką dramatu kryminalnego "Switch" jest gospodyni domowa Mickey Dawson (Jennifer Aniston), która została porwana dla okupu przez Louisa Garę (John Hawkes) i Ordella Robbiego (Yasiin Bey), którzy właśnie opuścili więzienie. Jednak mąż, skorumpowany deweloper z Detroit (Dennis Quaid) postrzega uprowadzenie żony jako doskonałą okazję do pozbycia się jej i odmawia zapłacenia żądanej sumy pieniędzy. Porwana kobieta postanawia więc zatrudnić Garę i Robbiego w celu dokonania zemsty na małżonku.


Postacie Louisa Gary i Ordella Robbiego występowały w obrazie Tarantino "Jackie Brown". W ich role wcielili się odpowiednio Robert De Niro i Samuel J. Jackson.


Najnowszy film z Jennifer Aniston komedia "Wanderlust" wejdzie na ekrany polskich kin w marcu. Dennis Quaid wystąpił natomiast ostatnio w dramacie "The Words".


http://collider.com/

OSTATNIE

08.04.2020
Stacja HBO zaprezentowała zwiastun komediowego serialu autorstwa Vicky Jones "Ucieczka". więcej
08.04.2020
Zespół i przyjaciele Teatru Ateneum w podziękowaniu dla wszystkich zaangażowanych w walkę z koronawirusem przygotowali wyjątkową wersję piosenki "Jeszcze w zielone gramy". więcej
08.04.2020
Adam Sandler i Jimmy Fallon opublikowali instruktażową piosenkę "Don't Touch Grandma". więcej
07.04.2020
Léa Seydoux twierdzi, że nowy Bond to wyciskacz łez. więcej
07.04.2020
Cardi B pojawiła się w programie platformy Quibi "Skrrt with Offset". więcej