Anjelica Huston chce do "Downton Abbey"

Anjelica Huston chce do "Downton Abbey"
ZOBACZ GALERIĘ Anjelica Huston chce do "Downton Abbey"

Anjelica Huston chce do "Downton Abbey"

Anjelica Huston poprosiła twórcę serialu kostiumowego "Downton Abbey", Juliana Fellowesa, o rolę w telewizyjnym przeboju.

Aktorka chciałaby zagrać w brytyjskiej produkcji, która doczeka się piątego sezonu. Huston przyznała, że jest wielką fanką "Downton Abbey" i z przyjemnością przywitałaby propozycję roli w serialu.

- Jestem bardzo zaangażowana, a akcja przenosi mnie zupełnie gdzie indziej - wyjaśnia gwiazda. - Wzrusza mnie. Uwielbiam kostiumowe dramaty. Jestem tradycjonalistką jak przychodzi co do czego. Bardzo chciałabym zagrać w "Downton Abbey" - oświadczyła Huston.
Aktorka ostatnio grała w serialu "Smash".

Przypomnijmy, iż akcja "Downton Abbey" rozgrywa się w majątku arystokracji angielskiej, w którym mieszka lord Grantham wraz z rodziną oraz służbą.

W rolach głównych występują m.in. Hugh Bonneville, Maggie Smith, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Laura Carmichael, Sophie McShera, Rob James-Collier, Phyllis Logan, Jim Carter, Penelope Wilton i Lily James. W czwartym sezonie w obsadzie pojawili się także Shirley MacLaine i Paul Giamatti.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej