Anna Kendrick i Justin Timberlake znów trollami

Anna Kendrick i Justin Timberlake znów trollami
ZOBACZ GALERIĘ Anna Kendrick i Justin Timberlake znów trollami

Anna Kendrick i Justin Timberlake znów trollami

Studio DreamWorks szykuje specjalną, świąteczną i musicalową produkcję nawiązującą do swego ostatniego kinowego hitu - "Trolli".

Projekt nazywa się po prostu "Trolls Holiday". Anna Kendrick ponownie użyczy głosu Poppy, Justin Timberlake pojawi się jako Branch a Zooey Deschanel w roli Bridget. Pełna optymizmu Poppy odkrywa, że Bergenowie, wrogowie trolli, nie obchodzą żadnych świąt. Wesoła trollica postanawia oczywiście to naprawić.

Premiera "Trolls Holiday" odbędzie się 24 listopada na antenie NBC, a w grudniu na Netfliksie.

Bohaterami ubiegłorocznej animacji "Trolle" są lalki z kolorowymi włosami, które szczególną popularność przeżywały w latach 60. Twórcą pierwszego trolla w 1959 roku był Duńczyk, Thomas Dam, którego nie stać było na prezent dla córki, wyrzeźbił jej więc trolla inspirując się skandynawskimi legendami. Za nagraną do filmu piosenkę "Can't Stop The Feeling!" Justin Timberlake otrzymał nominację do Oscara. Obraz zarobił ponad 300 milionów dolarów.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej