Anna Kendrick, Liam Neeson i Kylie Minogue chcą być głosem Stephena Hawkinga

Anna Kendrick, Liam Neeson i Kylie Minogue chcą być głosem Stephena Hawkinga
ZOBACZ GALERIĘ Anna Kendrick, Liam Neeson i Kylie Minogue chcą być głosem Stephena Hawkinga

Anna Kendrick, Liam Neeson i Kylie Minogue chcą być głosem Stephena Hawkinga

Lin-Manuel Miranda, Liam Neeson, Anna Kendrick czy Eddie Redmayne, a także pomysłodawca \"Idola\" Simon Cowell, popularny kucharz Gordon Ramsay czy Kylie Minogue oraz Geri Halliwell ze Spice Girls, wzięli udział w niezwykłym przesłuchaniu. Aktorzy ubiegali się o \"rolę\" głosu wybitnego fizyka, Stephena Hawkinga.

Akcja odbyła się w ramach Red Nose Day, akcji charytatywnej organizowanej w Wielkiej Brytanii przez Comic Relief. - Uznany naukowiec i gość sitcomów, Stephen Hawking, od ponad 30 lat korzysta z tego samego, charakterystycznego głosu - słyszymy w zapowiedzi wideo z castingu. - W tym roku postanowił, że przyszedł czas na zmianę.

Podczas przesłuchania Liam Neeson tradycyjnie wykorzystał swój patent z rozmową telefoniczną, Rebel Wilson próbowała przekonać Hawkinga, że idealnie do niego pasuje, Lin-Manuel Miranda rapował, a Kylie Minogue twierdziła, że jej piosenki są o nauce. - \"Spinnig Around\" to utwór o wirówce - przekonywała Australijka. O możliwość użyczenia głosu Hawkingowi starały się także gwiazdy filmu o fizyku \"Teoria wszystkiego\", Eddie Redmayne i Felicity Jones.

Pod tym adresem można obejrzeć klip i dowiedzieć się, kogo wybrał Stephen Hawking.

Urodzony w 1942 roku Stephen Hawking przez 40 lat naukowej kariery zajmował się głównie czarnymi dziurami i grawitacją kwantową. Opracował m.in. teoretyczny dowód na to, że czarne dziury powinny emitować promieniowanie, znane dziś jako promieniowanie Hawkinga. Naukowiec choruje na stwardnienie zanikowe boczne, którego postęp spowodował paraliż większości ciała.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej