Anne Hathaway chce być Barbie

Anne Hathaway chce być Barbie
ZOBACZ GALERIĘ Anne Hathaway chce być Barbie

Anne Hathaway chce być Barbie

Anne Hathaway prowadzi rozmowy w sprawie udziału w filmie "Barbie".

Pierwotnie w opowieści zainspirowanej popularną lalką firmy Mattel miała wystąpić Amy Schumer, ale wiosną wycofała się z udziału w projekcie z powodu napiętego grafiku.

Anne Hathaway ma zagrać wyrzutka, żyjącego w świecie doskonałych lalek Barbie. Bohaterka trafia jednak do prawdziwego świata, gdzie inny wygląd staje się jej atutem. Odkrywa też, że uroda i bycie idealna nie gwarantują szczęścia.

Obraz ma być współczesnym komentarzem dotyczącym piękna, feminizmu i tożsamości. Komediowa produkcja ma przywoływać na myśl klasyki "Plusk" czy "Duży".

Walter Parkes i Lori MacDonald zajmą się produkcją. Za kamerą stanie Alethea Jones. Premiera planowana jest na 29 czerwca 2018 roku.

Lalka Barbie, stworzona na podstawie projektu Ruth Handler, zadebiutowała na rynku w marcu 1959 roku. Blondwłosa plastikowa piękność, której pełne imię brzmi Barbara Millicent Roberts, od ponad pół wieku wiedzie sielankowy, dostatni żywot u boku ukochanego Kena oraz przyjaciółki Teresy.

Anne Hathaway ostatnio zajęta była na planie "Ocean's Eight".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej