Annette Bening kobietą XX wieku

Annette Bening kobietą XX wieku
ZOBACZ GALERIĘ Annette Bening kobietą XX wieku

Annette Bening kobietą XX wieku

Wspaniałe kobiety portretowane przez Annette Bening, Gretę Gerwig i Elle Fanning są bohaterkami filmu "20th Century Women" Mike'a Millsa, twórcy obrazu "Debiutanci".

Akcja rozgrywa się u schyłku prezydentury Jimmy'ego Cartera, w czasie gorącego lata, na amerykańskich przedmieściach. Głównymi bohaterkami będą trzy różne kobiety, uczące pewnego chłopca kim są mężczyźni, a kim kobiety, co to miłość, a co to wolność, i jak nie zwariować.

Za kamerą stanął Mike Mills. - Będzie to oda do kobiet, które mnie wychowały. Mojej mamy, sióstr, dziewczyn, w których się kochałem - oświadczył reżyser, który dodał, że nie zabraknie w jego filmie muzyki punkowej, która również go ukształtowała.

Dorothea Fields (Annette Bening) jest samotną matką wychowującego dorastającego syna Jamiego (debiutujący Lucas Jade Zumann). W wychowaniu chłopaka pomagają jej Abbie (Greta Gerwig), punkowa artystka i Julie (Elle Fanning), prowokacyjna, nastoletnia sąsiadka.

Pulsujący, wirujący trailer można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znalazł się także Billy Crudup.

Premiera w USA odbędzie się 25 grudnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej