Annette Bening próbuje wychować mężczyznę

Annette Bening próbuje wychować mężczyznę
ZOBACZ GALERIĘ Annette Bening próbuje wychować mężczyznę

Annette Bening próbuje wychować mężczyznę

- Ludzie, którzy ci pomagają mogą nie być tacy, jak myślisz, ani tacy, jak chcesz by byli, czasem to po prostu ludzie, którzy się pojawiają - wyjaśnia bohaterka filmu "20th Century Women", którego nowy zwiastun właśnie trafił do sieci.

Akcja rozgrywa się u schyłku prezydentury Jimmy'ego Cartera, w czasie gorącego lata, na amerykańskich przedmieściach. Głównymi bohaterkami będą trzy różne kobiety, uczące pewnego chłopca kim są mężczyźni, a kim kobiety, co to miłość, a co to wolność, i jak nie zwariować.

Dorothea Fields (Annette Bening) jest samotną matką wychowującego dorastającego syna Jamiego (debiutujący Lucas Jade Zumann). W wychowaniu chłopaka pomagają jej Abbie (Greta Gerwig), punkowa artystka i Julie (Elle Fanning), prowokacyjna, nastoletnia sąsiadka. W obsadzie znalazł się także Billy Crudup.

- Czy nie potrzeba mężczyzny, by wychować mężczyznę? - pyta Julie. - Nie, nie sądzę - odpowiada Dorothea. Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

Za kamerą stanął Mike Mills. - Będzie to oda do kobiet, które mnie wychowały. Mojej mamy, sióstr, dziewczyn, w których się kochałem - oświadczył reżyser, który dodał, że nie zabraknie w jego filmie muzyki punkowej, która również go ukształtowała.

Premiera w USA odbędzie się 25 grudnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej