Annette Bening zyska po śmierci Billa Nighy

Annette Bening zyska po śmierci Billa Nighy
ZOBACZ GALERIĘ Annette Bening zyska po śmierci Billa Nighy

Annette Bening zyska po śmierci Billa Nighy

W sieci pojawił się polski zwiastun dramatu "Co przyniesie jutro" z Annette Bening.

To nie jest kolejny film o tym, że życie zaczyna się po rozstaniu, a przed nami tylko najlepsze chwile. I że wystarczy zapisać się na kurs tańca, żeby wszystko wróciło do normy. To szczery, intymny, poruszający i pełen emocji portret kobiety, która próbuje ułożyć swoje życie na nowo, po tym, jak rozsypało się na tysiące kawałków, gdy jej mąż odszedł do innej kobiety. W roli głównej znakomita Annette Bening.

"Co przyniesie jutro" to kino wielkich emocji, intensywna, a jednocześnie niezwykle intymna opowieść, w której znajdziemy bezsilność i zagubienie, które tak często towarzyszą miłosnym kryzysom, ale także chwile śmiechu, wzruszenia i radości, które tak nieoczekiwanie odkrywamy w momentach życiowych przełomów.

W roli głównej czterokrotnie nominowana do Oscara i dwukrotnie nagrodzona Złotym Globem Annette Bening ("American Beauty", "Wszystko w porządku"). U boku aktorki zobaczymy Billa Nighy’ego ("To właśnie miłość", "Czas na miłość") oraz gwiazdę serialu "The Crown", Josha O’Connora.

"Co przyniesie jutro" od 20 marca w kinach, a wcześniej – już 8 marca w Dzień Kobiet – pokazy przedpremierowe. Dystrybutorem filmu jest M2 Films.

Tagi: Bill Nighy

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej