Annette Bening zyska po śmierci Billa Nighy

Annette Bening zyska po śmierci Billa Nighy
ZOBACZ GALERIĘ Annette Bening zyska po śmierci Billa Nighy

Annette Bening zyska po śmierci Billa Nighy

W sieci pojawił się polski zwiastun dramatu "Co przyniesie jutro" z Annette Bening.

To nie jest kolejny film o tym, że życie zaczyna się po rozstaniu, a przed nami tylko najlepsze chwile. I że wystarczy zapisać się na kurs tańca, żeby wszystko wróciło do normy. To szczery, intymny, poruszający i pełen emocji portret kobiety, która próbuje ułożyć swoje życie na nowo, po tym, jak rozsypało się na tysiące kawałków, gdy jej mąż odszedł do innej kobiety. W roli głównej znakomita Annette Bening.

"Co przyniesie jutro" to kino wielkich emocji, intensywna, a jednocześnie niezwykle intymna opowieść, w której znajdziemy bezsilność i zagubienie, które tak często towarzyszą miłosnym kryzysom, ale także chwile śmiechu, wzruszenia i radości, które tak nieoczekiwanie odkrywamy w momentach życiowych przełomów.

W roli głównej czterokrotnie nominowana do Oscara i dwukrotnie nagrodzona Złotym Globem Annette Bening ("American Beauty", "Wszystko w porządku"). U boku aktorki zobaczymy Billa Nighy’ego ("To właśnie miłość", "Czas na miłość") oraz gwiazdę serialu "The Crown", Josha O’Connora.

"Co przyniesie jutro" od 20 marca w kinach, a wcześniej – już 8 marca w Dzień Kobiet – pokazy przedpremierowe. Dystrybutorem filmu jest M2 Films.

Tagi: Bill Nighy

OSTATNIE

08.04.2020
Stacja HBO zaprezentowała zwiastun komediowego serialu autorstwa Vicky Jones "Ucieczka". więcej
08.04.2020
Zespół i przyjaciele Teatru Ateneum w podziękowaniu dla wszystkich zaangażowanych w walkę z koronawirusem przygotowali wyjątkową wersję piosenki "Jeszcze w zielone gramy". więcej
08.04.2020
Adam Sandler i Jimmy Fallon opublikowali instruktażową piosenkę "Don't Touch Grandma". więcej
07.04.2020
Léa Seydoux twierdzi, że nowy Bond to wyciskacz łez. więcej
07.04.2020
Cardi B pojawiła się w programie platformy Quibi "Skrrt with Offset". więcej