Ansel Elgort u Jasona Reitmana

Ansel Elgort u Jasona Reitmana
ZOBACZ GALERIĘ Ansel Elgort u Jasona Reitmana

Ansel Elgort u Jasona Reitmana

W sieci można obejrzeć pierwsze zdjęcia z nowego filmu Jasona Reitmana, "Men, Women & Children".

Obraz jest adaptacją powieści Chada Kultgena. Opowiada ona o rodzinie, w której dorastają nastolatki. Rodzice muszą poradzić sobie z dojrzewaniem dzieci i ich zainteresowaniem sprawami seksu w dobie internetu, portali społecznościowych, blogów i powszechnej dostępności pornografii.

W obsadzie produkcji znaleźli się Ansel Elgort, Emma Thompson, Jennifer Garner, Kaitlyn Dever, Rosemarie DeWitt, Judy Greer, Elena Kampouris, Adam Sandler i Dean Norris.

Z pierwszymi fotografiami z planu można zapoznać się pod tym adresem. Na zdjęciach znaleźli się Ansel Elgort ("Gwiazd naszych wina") i Kaitlyn Dever ("Przechowalnia numer 12").

Za kamerą filmu stanął Jason Reitman ("Juno", "W chmurach", "Kobieta na skraju dojrzałości", "Długi, wrześniowy dzień"). Autorami scenariusza są Reitman i Erin Cressida Wilson.

Światowa premiera obrazu odbędzie się podczas tegorocznego Toronto International Film Festival (4-14 września). Film trafi do regularnej dystrybucji w październiku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej