Anthony Hopkins i Sean Penn dla Toma Petty

Do sieci trafił teledysk zespołu Mudcrutch, któremu przewodzi Tom Petty.

Wideo powstało do nagrania "I Forgive It All". Za reżyserię klipu odpowiadają Sean Penn i Samuel Bayer. W filmiku występuje Anthony Hopkins. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Kawałek promuje album formacji, "Mudcrutch 2", który ukazał się 20 maja. Imienny debiut rockowej kapeli miał premierę w kwietniu 2008 roku. W skład Mudcrutch poza Tomem Petty wchodzą Mike Campbell, Tom Leadon, Randall Marsh i Benmont Tench.

Anthony Hopkins ostatnio wystąpił w czekającym na jesienną premierę serialu "Westworld", a ostatnio zajęty jest na planie filmów "Thor: Ragnarök" i "Transformers: The Last Knight".

Ostatni obraz z udziałem Seana Penna to "Gunman: Odkupienie". Jego reżyserski dorobek zamyka "The Last Face", który został zaprezentowany na festiwalu w Cannes.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej