Anthony Mackie jako Johnnie Cochran

Anthony Mackie jako Johnnie Cochran
ZOBACZ GALERIĘ Anthony Mackie jako Johnnie Cochran

Anthony Mackie jako Johnnie Cochran

Anthony Mackie wcieli się w postać Johnniego Cochrana w filmie o brutalnej policji w USA.

Projekt nie ma jeszcze tytułu, ale wiadomo, że będzie traktował o aktach przemocy amerykańskiej policji i przybliży postać adwokata Johnniego Cochrana. Ostatnio z postacią widzowie mogli się zapoznać dzięki serialowi "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona", albowiem Cochran był jednym z obrońców słynnego sportowca.

Kinowa produkcja o dokonaniach prawnika przybliży sprawę Signal Hill z 1981 roku, w której to Cochran reprezentował Rona Settlesa, gwiazdora amerykańskiego futbolu, aresztowanego za zbyt szybką jazdę samochodem. Tuż po tym jak sportowiec znalazł się w więzieniu, znaleziono go w celi powieszonego. Policja orzekła samobójstwo. Cochran domagał się autopsji, w trakcie której stwierdzono, że 21-letni sportowiec został uduszony. Dzięki tej sprawie rozpoczęła się kariera Cochrana jako gwiazdy kalifornijskiej palestry i obrońcy Afro-Amerykanów.

Ostatnio w serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" Cochrana zagrał Courtney B. Vance. Teraz wcieli się w niego Anthony Mackie.

Aktor ostatnio zagrał w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej