Antje Traue towarzyszką Herkulesa

Antje Traue dołączyła do obsady filmu "Hercules: The Thracian Wars".

Przypomnijmy, że obraz będzie ekranizacją komiksu Steve'a Moore'a. Na potrzeby ekranu dzieło zaadaptował Ryan Condal, a poprawki do scenariusza naniósł Evan Spiliotopoulos. Główny bohater (Dwayne Johnson) przedstawiony będzie jako mroczna postać, która odwraca się od bogów po wykonaniu 12 znanych z mitologii prac i stracie rodziny. Razem z sześcioma innymi żądnymi krwi mężczyznami zawiązuje spółkę najemników.

Choć producenci nie zdradzają, w jaką postać wcieli się Traue, najprawdopodobniej będzie to Atalanta, łowczyni i jedna z towarzyszek broni Herkulesa. W filmie wystąpią także John Hurt, Ian McShane, Rufus Sewell i Joseph Fiennes. Za reżyserię odpowiada Brett Ratner.

Antje Traue ma na koncie role w filmach "Pandorum" i "5 dni wojny". Od 21 czerwca będziemy mogli podziwiać aktorkę w nowym obrazie o Supermanie, "Człowiek ze stali".

Tagi: Antje Traue

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej