Anton Yelchin nie będzie zastąpiony w "Star Treku"

J.J. Abrams zapowiedział, że twórcy nie będą szukać zastępcy Antona Yelchina do czwartego obrazu z serii "Star Trek".

Aktor, który grał w trzech dotychczasowych produkcjach, wcielając się w Czekowa, zmarł w czerwcu 2016 roku. Chociaż zapowiedziano już plany realizacji kolejnego obrazu, nie ma planów, by obsadzić kogoś innego w jego roli.

- Nie będziemy go zastępować - powiedział reżyser i producent. - Nie będzie nowego castingu. Nie wyobrażam sobie tego. Poza tym, Anton, by na to nie zasługiwał.

Aktor zginął w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Ciało 27-latka znaleziono przygniecione przez jego własne auto, które stoczyło się po podjeździe przed jego domem w Los Angeles.

Firmy Paramount Pictures, Skydance i Bad Robot poinformowały niedawno, iż w obsadzie czwartego obrazu znajdzie się Chris Pine, który ponownie zagra kapitana Kirka.

Trzecia część opowieści, "Star Trek: W nieznane", trafi do kin 22 lipca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej