Antonio Banderas mistrzem Andrea Bocellego

Antonio Banderas mistrzem Andrea Bocellego
ZOBACZ GALERIĘ Antonio Banderas mistrzem Andrea Bocellego

Antonio Banderas mistrzem Andrea Bocellego

Antonio Banderas, Toby Sebastian i Jordi Molla wystąpią w filmie biograficznym o życiu włoskiego tenora, Andrea Bocellego "The Music of Silence".

Podstawą scenariusza są wydane w 1999 roku wspomnienia niewidomego wokalisty, a film zawierać będzie kompozycje napisane przez niego w młodości, a do tej pory niepublikowane na płycie. Obraz opowie o tym, jak tenor stracił wzrok, o wsparciu, jakie otrzymał od rodziny oraz o tym, ile pracy włożył, aby osiągnąć status gwiazdy.

W roli głównej zobaczymy znanego z serialu "Gra o tron" Toby'ego Sebastiana. Antonio Banderas sportretuje mistrza młodego śpiewaka. Jego rodziców zagrają Jordi Molla i Luisa Ranieri. Ennio Fantastichini wcieli się w wuja tenora.

Za kamerą staje Michael Radford, który wraz z Anną Pavignano napisał scenariusz. Zdjęcia ruszają w tym miesiącu w Rzymie.

Andrea Bocelli to najlepiej sprzedający się artysta w historii muzyki klasycznej. Do tej pory nagrał 15 albumów studyjnych, których nakład przekroczył 80 milionów egzemplarzy. Bocelli to jednak nie tylko wielki wykonawca muzyki klasycznej, a również gwiazda muzyki popularnej. Za duet z Celine Dion w piosence "The Prayer" do animacji "Magiczny miecz - Legenda Camelotu" zdobył Złoty Glob.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej