Anya Taylor-Joy i Maisie Williams nowymi mutantkami

Anya Taylor-Joy i Maisie Williams nowymi mutantkami
ZOBACZ GALERIĘ Anya Taylor-Joy i Maisie Williams nowymi mutantkami

Anya Taylor-Joy i Maisie Williams nowymi mutantkami

Anya Taylor-Joy ("Split") i Maisie Williams ("Gra o tron") oficjalnie dołączyły do obsady filmu "X-Men: The New Mutants", spin-offu "X-Menów".

Anya Taylor-Joy wcieli się Magik, która używa specjalnych dysków do teleportacji. Jest też siostrą Kolosa, mutanta znanego z "Deadpoola". Z kolei Maisie Williams wcieli się Wolfsbane, mutantkę zmieniającą się w wilka.

Film ma opowiadać o grupie niedopasowanych młodych mutantów. Bohaterowie starają się zrozumieć swoje niezwykłe umiejętności. W obsadzie znaleźć się ma również Alexandra Shipp (jako Storm) oraz James McAvoy (ponownie w roli profesora Xaviera).

Reżyserią zajmie się Josh Boone, który też pisze scenariusz z Knate Lee. Produkcją "X-Men: The New Mutants" kieruje Simon Kinberg. Zdjęcia mają rozpocząć się w lipcu. Premiera "New Mutants" planowana jest na 13 kwietnia 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej