Aquaman oko w oko ze swoim najstarszym wrogiem

Aquaman oko w oko ze swoim najstarszym wrogiem
ZOBACZ GALERIĘ Aquaman oko w oko ze swoim najstarszym wrogiem

Aquaman oko w oko ze swoim najstarszym wrogiem

W filmowej wersji przygód Aquamana wrogiem superbohatera ma być Black Mamba.

Na razie informację należy traktować tylko i wyłączenie jako plotkę, gdyż studio Warner Bros. nie wydało żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie. W dodatku tak dużym produkcjom, jak "Aquaman" często towarzyszy wiele mylnych spekulacji.

Przypomnijmy, że pewnym jest natomiast, że w tytułowej roli wystąpi Jason Momoa. Partnerować mu będą Amber Heard (jako Mera) i Willem Dafoe (jako Nuidis Vulko). Reżyserią zajmie się James Wan. Do kin obraz powinien trafić w lipcu 2018 roku.

Aquaman pojawił się w komiksach w 1941 roku. Od tego czasu przechodził wiele przemian, ale zawsze charakteryzował się umiejętnością oddychania pod wodą, bardzo szybkiego pływania i także więzią z fauną morską.

Black Mamba po raz pierwszy pojawia się w zeszytach w roku 1967. W 1993 czytelnicy poznali jego historię. Jako dziecko padł ofiarą porwania. Sprawcy znęcali się nad nim i przetrzymywali na statku. Pewnego dnia został - niechcący - przez Aquamana zignorowany, co rozpaliło w nim olbrzymią niechęć. Wedle innej wersji Aquaman przez przypadek zabił ojca chłopca, tworząc sobie tym samym śmiertelnego wroga.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej