Archie Yates będzie sam w domu

Archie Yates będzie sam w domu
ZOBACZ GALERIĘ Archie Yates będzie sam w domu

Archie Yates będzie sam w domu

Znany z komediodramatu "Jojo Rabbit" Archie Yates zagra główną postać w nowej wersji świątecznego pewniaka czyli filmu "Kevin sam w domu".

W nowym filmie intryga będzie inspirowaną tą z oryginału, ale Archie Yates nie zagra Kevina, lecz nową postać. Ellie Kemper i Rob Delaney zagrają rodziców chłopca.

Dan Mazer zajmie się reżyseria nowej wersji komedii "Kevin sam w domu" dla platformy Disney+. Scenariusz napisali Mikey Day oraz Streeter Seidell.

Od 1990 roku film "Kevin sam w domu" Chrisa Columbusa z Macaulayem Culkinem w roli głównej jest obowiązkową świąteczną propozycją stacji telewizyjnych na całym świecie. Jeszcze na fali sukcesu pierwszej części powstał niemal tak samo popularny sequel "Kevin sam w Nowym Jorku" (1992). Kolejne próby wskrzeszenia opowieści, aczkolwiek już bez Columbusa i Culkina, okazały się niewypałami. Żaden z kolejnych odtwórców (Alex D. Linz, Kevin McCallister) roli chłopca pozostawionego bez opieki rodziców nie zdołał osiągnąć tak wielkiej sympatii widzów.
Tagi: Archie Yates

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej