Archie Yates będzie sam w domu

Archie Yates będzie sam w domu
ZOBACZ GALERIĘ Archie Yates będzie sam w domu

Archie Yates będzie sam w domu

Znany z komediodramatu "Jojo Rabbit" Archie Yates zagra główną postać w nowej wersji świątecznego pewniaka czyli filmu "Kevin sam w domu".

W nowym filmie intryga będzie inspirowaną tą z oryginału, ale Archie Yates nie zagra Kevina, lecz nową postać. Ellie Kemper i Rob Delaney zagrają rodziców chłopca.

Dan Mazer zajmie się reżyseria nowej wersji komedii "Kevin sam w domu" dla platformy Disney+. Scenariusz napisali Mikey Day oraz Streeter Seidell.

Od 1990 roku film "Kevin sam w domu" Chrisa Columbusa z Macaulayem Culkinem w roli głównej jest obowiązkową świąteczną propozycją stacji telewizyjnych na całym świecie. Jeszcze na fali sukcesu pierwszej części powstał niemal tak samo popularny sequel "Kevin sam w Nowym Jorku" (1992). Kolejne próby wskrzeszenia opowieści, aczkolwiek już bez Columbusa i Culkina, okazały się niewypałami. Żaden z kolejnych odtwórców (Alex D. Linz, Kevin McCallister) roli chłopca pozostawionego bez opieki rodziców nie zdołał osiągnąć tak wielkiej sympatii widzów.
Tagi: Archie Yates

OSTATNIE

26.01.2020
Evan Daugherty napisze nową wersję filmu "Anakonda", w którym zagrali Jennifer Lopez i Ice Cube. więcej
25.01.2020
W sieci pojawił się zwiastun serialowej adaptacji powieści Jean Hanff Korelitz "Nie chciałaś wiedzieć". więcej
24.01.2020
Eddie Marsan zagra u boku Leslie Mann w serialowej adaptacji powieści "Siła" Naomi Alderman. więcej
24.01.2020
Dopiero za rok zaczną się zdjęcia do serialu platformy Disney+ "Obi-Wan Kenobi". więcej
24.01.2020
Wiz Khalifa, Ty Dolla $ign, Lil Yachty oraz Sueco the Child opublikowali piosenkę "Speed Me Up" promującą film "Sonic. Szybki jak błyskawica". więcej