Archive zaprasza na polskiego "Sępa"

Archive zaprasza na polskiego "Sępa"
ZOBACZ GALERIĘ Archive zaprasza na polskiego "Sępa"

Archive zaprasza na polskiego "Sępa"

11 stycznia do kin trafi film "Sęp", do którego muzykę napisała brytyjska formacja Archive. W rolach głównych występują Michał Żebrowski i Paweł Małaszyński.

- Jeśli tworzysz obraz, to najważniejsze, żeby wywoływał emocje - tłumaczą artyści. - Obraz i muzyka to dwie rzeczy, które potrafią poruszyć. Filmowcy kochają Archive właśnie za to, że dostarcza emocji. Świetny film powoduje, że coś odczuwam. Świetna muzyka również zostawia we mnie emocje. O to właśnie chodzi w naszej muzyce.

Archive odpowiadają za cały soundtrack do dzieła Eugeniusza Korina.

Pod tym adresem można obejrzeć materiał z udziałem muzyków.

Oto lista utworów, które skomponowali:
"Lines"
"Waste"
"Razed to the Ground"
"Lights"
"Bullets"
"Dangervisit"
"Collapse Collide"
"Sit Back Down"
"Pulse"
"I Will Fade"

Akcja "Sępa" zaczyna się kiedy w centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie zamiast pomóc w wyjaśnieniu tajemniczych zaginięć, wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę.

W obrazie zobaczymy także Daniela Olbyrchskiego, Andrzeja Seweryna, Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Grabowskiego, Annę Dereszowską oraz Mirosława Bakę.

W sierpniu ukazał się nowy longplay Archive, "With Us Until You're Dead".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej