Arek Jakubik i Dr. Misio jadą w trasę

Arek Jakubik i Dr. Misio jadą w trasę
ZOBACZ GALERIĘ Arek Jakubik i Dr. Misio jadą w trasę

Arek Jakubik i Dr. Misio jadą w trasę

Zespół Dr. Misio, na którego czele stoi polski muzyk i aktor Arek Jakubik, zapowiedział serię występów, podczas których promować będzie album "Zmartwychwstaniemy".

- Nadszedł czas, by ogłosić jesienną trasę koncertową Doktora Misio - czytamy na Facebooku. - Serdecznie zapraszamy na koncerty.

Na żywo na pewno będzie można usłyszeć utwory z trzeciej płyty kapeli, "Zmartwychwstaniemy", która ukazała się w maju 2017 roku. Nad brzmieniem materiału czuwał Kuba Galiński. Zawartość muzycy określają jako smutne piosenki o miłości i śmierci do tekstów Vargi i Marcina Świetlickiego. Cyniczne, depresyjne i jak zawsze celne obserwacje współczesnego świata. Przekaz jest podszyty dużą dozą inteligentnej ironii.

Oto plan trasy:
6 października - Wrocław, Stary Klasztor
7 października - Skierniewice, MCK
13 października - Luxemburg, Ancien Cinema Cafe
10 listopada - Olsztyn, Andergrant
11 listopada - Bydgoszcz, EllJazz
18 listopada - Rydułtowy, MCK
24 listopada - Poznań, U Bazyla
26 listopada - Łódź, Wytwórnia Filmowa
9 grudnia - Zabrze, CK Wiatrak

W skład zespołu wchodzą Arkadiusz Jakubik (wokal), Paweł Derentowicz (gitara), Mario Matysek (gitara basowa), Radek Kupis (klawisze) i Janek Prościński (perkusja). Poprzedni longplay grupy to "Pogo" z 2014 roku.

Jakubik ostatnio zagrał w filmach "Ksiądz" Wojciecha Smarzowskiego oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" w reżyserii Marii Sadowskiej.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej