Ariana Grande z Jimem Carreyem

Ariana Grande z Jimem Carreyem
ZOBACZ GALERIĘ Ariana Grande z Jimem Carreyem

Ariana Grande z Jimem Carreyem

Przed premierą swojego występu w serialu \"Kidding\" Ariana Grande wrzuciła do sieci zdjęcie z Jimem Carreyem.

Ariana Grande zagra w drugim sezonie serialu \"Kidding\" z Jimem Carreyem w roli głównej. Gwiazda popu pojawi się w cyklu jako Piccola Grande - wróżka nadziei. Wokalistka nie tylko zagra, ale i zaśpiewa.

- Podbije wasze serca i wzruszy do łez - zapewnia producent Dave Holstein. - Swym wspaniałym głosem zaśpiewa dwie oryginalne piosenki. Jest uosobieniem nadziei.

Głównym bohaterem serialu \"Kidding\" jest Jeff, znany jako Pan Pickles (Jim Carrey) - legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych. Mężczyzna jest wzorem mądrości i dobroci życiowej zarówno dla najmłodszych widzów, tych o dopiero kształtujących się umysłach, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach. Kiedy sytuacja rodzinna Jeffa zaczyna się mocno komplikować, bohater przekonuje się, że w sytuacji kryzysowej, która go coraz bardziej przerasta, wskazówek postępowania nie znajdzie w bajkach i przypowieściach. W efekcie dobry człowiek zanurzony w okrutnym świecie zaczyna odchodzić od zmysłów, co jednocześnie jest źródłem komizmu i chwyta za serce. Pomysłodawcą serialu jest Dave Holstein. Premiera drugiego sezonu serialu \"Kidding\" odbędzie się w 23 lutego.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem \"Yours Truly\". Rok później ukazał się promowany przebojem \"Problem\" zestaw \"My Everything\", który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, \"Dangerous Woman\", miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu \"Piękna i bestia\". Jej czwarty album \"Sweetener\" ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Ostatnia płyta \"Thank U, Next\" wyszła 8 lutego 2019 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

sunday @shokidding

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

OSTATNIE

09.04.2020
W sieci pojawił się materiał promujący komediowy serial autorstwa Vicky Jones "Ucieczka". więcej
09.04.2020
Julianne Moore i Finn Wolfhard zagrają główne role w filmie "When You Finish Saving the World". więcej
09.04.2020
Netflix zaprezentował zwiastun drugiego sezonu serialu "After Life". więcej
09.04.2020
Netflix opublikował zwiastun filmu "Więcej niż myślisz". więcej
09.04.2020
Premierę filmu "Stardust", którego bohaterem jest David Bowie będzie można zobaczyć w sieci. więcej