Arnold Schwarzenegger będzie chronił Abigail Breslin

Arnold Schwarzenegger będzie chronił Abigail Breslin
ZOBACZ GALERIĘ Arnold Schwarzenegger będzie chronił Abigail Breslin

Arnold Schwarzenegger będzie chronił Abigail Breslin

Na oficjalnym profilu na Facebooku Arnold Schwarzenegger opublikował fragment swojej najnowszej produkcji - filmu "Maggie".

Akcja opowieści rozgrywa się w czasie wybuchu epidemii zombie. Schwarzenegger wciela się w ojca, którego córka, tytułowa Maggie (grana przez Abigail Breslin), zostaje zainfekowana i powoli przeistacza się w żywego trupa. Ryzykując życiem, wbrew radom bliskich i znajomych, mężczyzna postanawia zająć się dzieckiem.

- Tak bardzo cieszę się z dzisiejszej premiery "Maggie" na Tribeca Film Festival, że musiałem się podzielić z wami tym ekskluzywnym fragmentem - napisał w swoim poście gwiazdor. - Ten film bardzo się różni od tego, co wcześniej robiłem. Henry Hobson był wspaniałym reżyserem, a Abigail Breslin i Joely Richardson są niesamowite. Nie mogę się doczekać seansu.

Hobson wyreżyserował film na podstawie scenariusza Johna Scotta 3.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej