Artur Rojek śpiewa dla Disneya

Artur Rojek śpiewa dla Disneya
ZOBACZ GALERIĘ Artur Rojek śpiewa dla Disneya

Artur Rojek śpiewa dla Disneya

Dwa utwory Artura Rojka uświetnią polską płytę ze ścieżką muzyczną do animacji \"Rodzinka Robinsonów\".

Na kompilację składają się piosenki Rufusa Wainwrighta oraz Roba Thomasa. Nie zabraknie również muzyki ilustracyjnej trzykrotnie nominowanego do Oscara Danny\'ego Elfmana. Na potrzeby polskiej edycji, w zestawie pojawią się cztery kawałki po polsku. Dwa z nich zgodził się zaśpiewać i opatrzyć własnym tekstem Artur Rojek z zespołu Myslovitz.

- Oryginalne słowa piosenek były dla mnie inspiracją, ale ostatecznie to sam film, który obejrzałem jeszcze w wersji roboczej, nasunął mi pomysły do tekstów - zdradził wokalista. - Bardzo chciałem oddać w nich tę spontaniczność, dziecięcość i nadzieję, o której mowa w filmie. Sądzę, że ta opowieść ujmie dzieci.

Pierwszym singlem z albumu jest utwór \"Cisza i wiatr\", drugi nosi tytuł \"Cokolwiek się zdarzy\", oba w wykonaniu i z tekstem właśnie Artura Rojka.

W polskiej wersji produkcji widzowie usłyszą głosy m.in. Tomasza Kota, Agaty Kuleszy, Wiesława Michnikowskiego oraz Tomasza Dedka. Animacja wchodzi na ekrany kin w Polsce w Dzień Dziecka, 1 czerwca.

Soundtrack \"Rodzinka Robinsonów\" dostępny jest w sklepach od 28 maja.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej