Artur Rojek śpiewa dla Disneya

Artur Rojek śpiewa dla Disneya
ZOBACZ GALERIĘ Artur Rojek śpiewa dla Disneya

Artur Rojek śpiewa dla Disneya

Dwa utwory Artura Rojka uświetnią polską płytę ze ścieżką muzyczną do animacji \"Rodzinka Robinsonów\".

Na kompilację składają się piosenki Rufusa Wainwrighta oraz Roba Thomasa. Nie zabraknie również muzyki ilustracyjnej trzykrotnie nominowanego do Oscara Danny\'ego Elfmana. Na potrzeby polskiej edycji, w zestawie pojawią się cztery kawałki po polsku. Dwa z nich zgodził się zaśpiewać i opatrzyć własnym tekstem Artur Rojek z zespołu Myslovitz.

- Oryginalne słowa piosenek były dla mnie inspiracją, ale ostatecznie to sam film, który obejrzałem jeszcze w wersji roboczej, nasunął mi pomysły do tekstów - zdradził wokalista. - Bardzo chciałem oddać w nich tę spontaniczność, dziecięcość i nadzieję, o której mowa w filmie. Sądzę, że ta opowieść ujmie dzieci.

Pierwszym singlem z albumu jest utwór \"Cisza i wiatr\", drugi nosi tytuł \"Cokolwiek się zdarzy\", oba w wykonaniu i z tekstem właśnie Artura Rojka.

W polskiej wersji produkcji widzowie usłyszą głosy m.in. Tomasza Kota, Agaty Kuleszy, Wiesława Michnikowskiego oraz Tomasza Dedka. Animacja wchodzi na ekrany kin w Polsce w Dzień Dziecka, 1 czerwca.

Soundtrack \"Rodzinka Robinsonów\" dostępny jest w sklepach od 28 maja.

OSTATNIE

26.05.2020
W sieci pojawiły się nowy odcinek serialu "The Biebers on Watch", których bohaterami są Justin Bieber i Hayley Baldwin. więcej
26.05.2020
W sieci pojawił się zwiastun dramatu "Before The Fire" z Jenną Lyng Adams. więcej
26.05.2020
Nowy serial "Love Life" z Anna Kendrick w HBO GO już 28 maja. więcej
26.05.2020
W biografii Amy Winehouse w głównej roli pojawi się nieznana aktorka. więcej
26.05.2020
W sieci pojawił się plakat filmu "Pięciu braci" Spike'a Lee. więcej