Asa Butterfield leci z Marsa do Britt Robertson

Do sieci trafił ostateczny zwiastun produkcji science fiction "The Space Between Us". - Znajdź kogoś, kto zmieni sposób, w jaki postrzegasz świat - zachęcają twórcy.

Akcja rozgrywa się podczas próby kolonizacji Marsa, którą dowodzi pewien miliarder. Bohaterem jest nastolatek, Gardner Elliot (Asa Butterfield), który po śmierci matki astronautki wychowuje się na Marsie. Pewnego dnia zaprzyjaźnia się z dziewczyną z Colorado (Britt Robertson). Chłopak postanawia wyruszyć na Ziemię, by spotkać się z koleżanką, a przy okazji dowiedzieć się więcej na temat matki i znaleźć ojca. Na Ziemi czeka go wiele niespodzianek.

- To zbyt ryzykowne - przestrzegają chłopca. - Ale warto zaryzykować - odpowiada. Trailer można obejrzeć tutaj.

W obsadzie znaleźli się także Gary Oldman, Carla Gugino, BD Wong i Janet Montgomery. Za reżyserię odpowiada Peter Chelsom. Premierę wyznaczono na 3 lutego.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej