Asia Kate Dillon częściej w "Billions"

Asia Kate Dillon częściej w "Billions"
ZOBACZ GALERIĘ Asia Kate Dillon częściej w "Billions"

Asia Kate Dillon częściej w "Billions"

Asia Kate Dillon, znana z "Orange Is the New Black", otrzymała awans w serialu "Billions".

Dillon występuje w "Billions" jako wyrzekający się płci, finansowy geniusz Taylor Mason. Postać zadebiutowała w drugim sezonie cyklu z Paulem Giamattim i Damianem Lewisem w rolach głównych. W trzeciej odsłonie Mason będzie regularnie pojawiać się na ekranie. - Asia kompletnie nas rozwaliła - uzasadniał awans producent, Brian Koppleman.

Przypomnijmy, że w produkcji Showtime, Damian Lewis wciela się w podejrzanego miliardera Bobby'ego Axelroda, który dorobił się na funduszach hedgingowych. Na ślad jego przekrętów trafia prokurator generalny USA Chuck Rhoades (Paul Giamatti). I tak niełatwe relacje między mężczyznami komplikuje fakt, że żona prokuratora (Maggie Siff) pracowała dla bogacza.

W obsadzie znaleźli się Toby Leonard Moore, David Costabile i Condola Rasha. Wśród gości nadchodzących odcinkach pojawią się Mary-Louise Parker, Rob Morrow, Dan Soder, Kelly AuCoin, James Wolk, Christopher Denham, Glenn Fleshler oraz Eric Bogosian.

W Polsce cykl dostępny był w usłudze Seriale+.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej