"Atomic Blonde": Charlize Theron jest wredną...

"Atomic Blonde": Charlize Theron jest wredną...
ZOBACZ GALERIĘ "Atomic Blonde": Charlize Theron jest wredną...

"Atomic Blonde": Charlize Theron jest wredną...

Podczas CinemaCon w Las Vegas zaprezentowano obszerne materiały z jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów akacji, "Atomic Blonde". Twórcy też podzielili się swoimi opiniami na temat dzieła.

W roli głównej występuje Charlize Theron, która gra Lorraine Broughton. Kobieta-superszpieg wyrusza do Berlina tuż przed upadkiem muru. Na miejscu agentka MI6 nawiązuje współpracę z szefem lokalnej placówki, Davidem Percivalem (James McAvoy) i wplątuje się w szpiegowską intrygę.

- Ktokolwiek do kogo się zbliża, ginie - mówi o blond-bohaterce John Goodman.

W filmie, co widać było już też w zwiastunie (do sprawdzenia tutaj), jest namiętna scena Theron z Sofią Boutellą. - Chcieliśmy, by film prowokował na wielu poziomach - tłumaczy lesbijski wątek reżyser David Leitch ("John Wick", nadchodzący "Deadpool 2").

Co o głónej bohaterce, która np. bije się z dwoma facetami na tylnym siedzeniu pędzącego samochodu myśl sama aktorka? - To wredna suka - przyznaje gwiazda.

Charlize i jej firma produkcyjna pracowali nad filmem od 5 lat. - Harowaliśmy tak, że poodpadały nam jaja - powiedziała Theron. - Już nie mam jaj i teraz jestem w pełni dziewczynką.

W obsadzie znaleźli się ponadto Til Schweiger, Eddie Marsan i Toby Jones.

Projekt oparty jest na powieści graficznej autorstwa Antony'ego Johnstona. Scenariusz napisał Kurt Johnstad ("300: Początek imperium").

W naszych kinach atomowa Charlize Theron trafi 4 sierpnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej