Audrey Tautou i Romain Duris znów mają smak na życie

Audrey Tautou, Romain Duris, Kelly Reilly, Cécile De France oraz Kevin Bishop ponownie spotkają się z reżyserem Cédrikiem Klapischem na planie kolejnego filmu z serii "Smak życia".

Po komediach z 2002 i 2005 roku francuski reżyser wraca do swoich bohaterów, międzynarodowej grupy studentów, którzy podtrzymali młodzieńczą przyjaźń i w dorosłym życiu dzielą się swoimi troskami i radościami.

Trzecia część serii nosić będzie tytuł "Chinese Puzzle". W rolach głównych ponownie zobaczymy Audrey Tautou, Romaina Durisa, Kelly Reilly, Cécile De France i Kevina Bishopa. Tym razem główni bohaterowie spotkają się w Nowym Jorku. Xavier (Duris) przeprowadza się bowiem do Ameryki po tym jak matka jego dzieci zdecydowała się przenieść na Manhattan.

Cédric Klapisch ponownie staje za kamerą. Premierę komedii zaplanowano na początek 2014 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej